+38(068)527-54-69

Про нас

Коротко, в кількох словах про нас

Я – Павло Волков, директор компанії “Акрил-Ванн-Сервіс”, яка надає послуги з реставрації старих ванн. Заснувавши компанію ще у 2008 році, я сам займався заливкою ванн акрилом та вивчив усі тонкощі цього процесу. Сьогодні “Акрил-Ванн-Сервіс” – це сильна команда кваліфікованих, які пройшли спеціальне навчання реставраторів, які оновили понад 5000 ванн.

Наші майстри дбайливо дотримуються технології реставрації ванн без компромісів для бездоганного результату. Такий підхід забезпечує 100% гарантію якості для всіх наших клієнтів без винятку. У роботі наші спеціалісти використовують лише сертифіковані зносостійкі матеріали, що пройшли перевірку.

Наші реставратори шанобливо ставляться до майна клієнта та залишають своє місце роботи в чистому стані та без слідів виконаних робіт, звичайно, крім ідеальної ванни!

Після
До

Сьогодні близько 95% майстрів з емалювання ванн в Україні працюють неофіційно і клієнти не можуть бути впевненими в наданні послуги після передоплати.

В “Акрил-Ванн-Сервіс” ми укладаємо договір на надання послуг з клієнтами та даємо гарантію, забезпечуючи Вашу впевненість у високій якості наших робіт, та надаємо інструкцію з догляду за ванною. Окрім реставрації, наша компанія займається продажем рідкого акрилу для самостійної реставрації ванн від виробника.

Серед торгових марок акрилу, які ми пропонуємо KeramoKrill, Plastall, Pabrec, ФіннАкріл. Ми із задоволенням ділимося корисною інформацією з нашими клієнтами та показуємо правильну технологію відновлення ванн наливним акрилом на нашому youtube-каналі. Все ж таки рекомендуємо залучати наших фахівців для заливки ванни акрилом. Реставруємо ванни у Києві та Київській області.

Працюємо офіційно! Послуга надається офіційно від імені суб’єкта господарювання, зареєстрованого у встановленому Законом порядку. Наші реквізити: ФОП Волков Павло Миколайович ІПН 3254704078

Завжди раді відповісти на ваші запитання.

Звертайтеся до нас будь-яким, зручним для вас способом і ми дамо відповідь на ваше питання про відновлення ванни.

Відгуки реальних клієнтів

Акрил-Ванн-Сервіс – Сервіс із людським обличчям!

Авторське право © 2022 Реставрація ванн у Києві рідким акрилом